Високі білі кеди Daisy - універсальна пара для динамічних аутфітов, яка буде актуальна ще не один сезон. Витончена пара зшита з натуральної шкіри. Лаконічний дизайн розбавлений брендованими шнурками. Додаткова пара білих шнурків поставляється в комплекті.
Все про моделі:
- для зручності взування передбачена практична блискавка, функціональна шнурівка і шкіряний язичок над п'яткової частиною;
- матеріал підкладки можна вибрати залежно від сезону, на який купується взуття: байка, шкіра або хутро.
Саме оптимальне поєднання для кед - укорочені джинси будь-яких кольорів і фактур. Подружаться високі кеди з щільними кольоровими колготками, довгими спідницями і сарафанами з щільних тканин. Свіжим буде мікс кед і короткох яскравої шуби.
Компанія-виробник Barbilioni створює високоякісні моделі актуальною взуття. Гарантуємо якість кожному покупцеві. Швидко і дбайливо відшиваємо на замовлення, якщо потрібного розміру вже немає в наявності.